השרותים שלנו

אחסנה

לינשוף הקטן מערך אחסנה גדול, ממוחשב ומאובטח, אשר נמצא במיקום מצויין במרכז הארץ. חברתנו מספקת שרותי אחסון ליבואנים, חברות ומותגי יוקרה כגון OMEGA DOR, SAMSUNG, טרקלין חשמל, צומת חשמל אלקטריק ועוד.

לעתים זה נראה לנו פשוט לקבל שירות אחסנה ברמה גבוהה. אך לא כך הדבר .

חשוב לשמור על רמת המוצר המאוחסן , עדינותו של הציוד הטכני וכד'. לכל אחד מאתנו יש פריטים שונים לאחסון וכל אחד מהם מצריך יחס מיוחד (אוורור ובקרת אקלים למוצרי חשמל ופרטי אומנות או ניקוי שוטף קפדני לפריטים רגישים מסוגים שונים).

שירות אחסון איכותי

לרוב למראית עין תוכלו לראות אם  המחסן איכותי או לא . אי אפשר להסתיר יותר מדי ב"שטח פעיל" שבו נמצאים עובדים שונים ואליו מגיעים בתדירות רבה לקוחות . שלא  נשכח שגם אם כבר אחסנתם את הפריטים שלכם הרי שלעתים אתם צריכים להגיע ולהכניס עוד פריט או להוציא אחד אחר.

והרי לפניכם בדיקה מספר אחת  של שירותי אחסנה בכדי לראות עד כמה אתם זוכים לנגישות (הן מבחינת השעות, המעברים הנוחים ליחידה שלכם ועוד).

אם כן שירות אחסון ברמה גבוהה הוא בעצם שילוב של כוח אנושי טוב מוכשר ומפוקח לבין יחידות אחסון חזקות ומתקדמות . מחסן גדול ומרווח אינו יכול  לתרום לכם הרבה אם אף אחד לא משגיח על אקלים בצורה מיקצועית או אם אף אחד לא בודק את גלאי העשן ועוד .

לנו יש הידע והיכולת להתאים לכם את האחסון הראוי , אנו בוחנים זאת לפי פרמטרים הקשורים לרמת האחסון ,איזור אקלים נגישות אחריות ועוד .

אצלינו תזכו לשקט נפשי ,להבנה כי אתם מקבלים תמורה לכספכם ותועלת לשירות שאתם צורכים .